Hakkımızda

1992 yılında salça üretimine başlayan ÇELENLİOĞLU GIDA, Akhisar bölgesinde domates ve biber ekilişinin öncülüğünü yapmış ve çiftçimize, ilçemize büyük katkıda bulunmuştur. Akhisar da kurduğumuz tesisimizde domates ve biber salçası üretimine, konserve grubunu ve zeytini de ekleyerek yöreye ürün çeşitliliği olarak vizyon katmıştır.
Her zaman kapatisesinin tamamını kendi markalarıyla üretim yapmayı ilke edinen ÇELENLİOĞLU GIDA İpek, Sultan ve Sedef markalarını tescil ettiren yuriçi ve yurtdışı pazarında piyasaya sunmaktadır.
ÇELENLİOĞLU GIDA üretiminde ISO 9001-2008 Kalite YÖNETİM, ISO 22000-2005 ve FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim sistemini uygulayarak KALİTE'ye verdiği önemi göstermiştir.
'TEK KATKIMIZ SEVGİMİZ' sloganı ile ÇELENLİOĞLU GIDA ürünlerinde tamamen doğal ve Türk damak tadına uygun kendine has lezzetiyle ürün üretimini gerçekleştirmektedir.
25.YILINI kutlayan ÇELENLİOĞLU GIDA, çiftçilerimizden, bayi ve ulusal & yerel perakendecilerimizden ve tüketicisinden aldığı destek ve güç ile ülke ekonomisine nesiller boyu katkıda bulunmayı hedef edinmiştir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

  • Gıda sektöründe, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve kaliteli şekilde karşılayıp, uygun fiyat ve terminle her zaman tercih edilen olmak,
  • Çalışanlarımıza kalite bilincini yerleştirerek eğitimlerle sürekli gelişim ve katılımı sağlamak,
  • Teknolojik gelişmelerin sürekli takipçisi olmak ve kendini yenilemek,
  • Tüm çalışmalarımızı kalite yönetim sistemine uygun olarak gerçekleştirmek,
  • Tedarikçilerimizle sağlam bir işbirliği içinde olup, kalite bilincini hep arttırmak,
  • Her alanda sürekli iyileşme ve gelişme sağlamak,
  • Tüm çalışmalarımızda sağlık, doğal çevrenin korunması ve enerji tasarrufu konularına öncelikle önem vermek.